12X50 HD monokularowy teleskop FMC BAK4 lornetka pryzmatyczna z uchwyt do smartfona i statyw do polowania piesze wycieczki podróżowanie obserwacja ptaków.

Availability: In stock

US $14.99

Tanie i rabaty 12X50 HD monokularowy teleskop FMC BAK4 lornetka pryzmatyczna z uchwyt do smartfona i statyw do polowania piesze wycieczki podróżowanie obserwacja ptaków Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

12X50 HD monokularowy teleskop FMC BAK4 lornetka pryzmatyczna z uchwyt do smartfona i statyw do polowania piesze wycieczki podróżowanie obserwacja ptaków


Cechy:

【12x50 HIGH POWER magnification】 prawdziwe powiększenie HD 12x i średnica soczewki obiektywu 50mm, zapewnia wyraźny i jasny obraz, ciesz się pięknem odległości. Miej najlepszy widok na swoje przygody na świeżym powietrzu, po prostu ciesz się obserwacją ptaków, polowaniem, wędrówkami, biwakowaniem, podróżowaniem, dziką przyrodą, scenerią itp.

【Obrazy o wysokim kontraście i rozdzielczości】 najnowsza technologia optyki, monokularowy teleskop HD wyposażony w pryzmat BAK-4 i w pełni powlekane szkła, doskonała transmisja światła i jasność, a przepuszczalność światła sięga 99. 5%. Nasz monokular ma słabe widzenie w nocy, może pomóc ci zobaczyć słabe oświetlenie (nie widać niczego w całkowitej ciemności), zapewnia niesamowite wrażenia wizualne.

【SINGLE HAND FOCUS, WATERPROOF & FOG PROOF】 ergonomiczna konstrukcja pomaga szybko i dokładnie skupić się na celu jedną ręką. Trwała gumowa zbroja z paskami sprawia, że jest wygodny w użyciu, nie uchwyt antypoślizgowy i trwała zewnętrzna ochrona dłoni. IPX7 wypełniony azotem wodoodporny z powłoką odporną na mgłę i uszczelnioną optyką o-ring zapobiega wilgoci, kurzu i gruzu, aby zachować czystość przez cały czas.

【Niesamowite krystalicznie czyste VIEW】 dla Dual focus projekt, wysoka przepuszczalność światła, the ostrości luneta może zapewnić jaśniejsze i wyższy kontrast obrazy do ciebie. Muszla oczna może być skręcona, aby głęboko skupić się na widoku, a następnie dostosować regulację ostrości i regulację zoomu, aż widok stanie się wyraźny.

【COMPATIBLE】Along z wygodnym adapter do telefonu, nasz potężny monokularowy jest kompatybilny z iphone Xs/Max,iphone Xr,iphone X, 8/8plus, 7/7plus, 6/6plus, 5/ 5s, Samsung GALAXY S8/7/6, Edge , Note, Google Pixels, LG, HTC, Sony i prawie wszystkie inne smartfony dostępne na rynku.


Dane techniczne:

[Kolor]: czarny

[Waga]: 380g

[Pole widzenia]: 7 °

[Powiększenie]: 12X

[Materiał soczewki]: BAK4

[Powłoka optyczna]: FMC

[Średnica okularu]: 20mm

[Odległość widzenia]: 1500/9500m

[Obiektyw średnica]: 50mm


Pakiet zawiera:

Typ 1:

1 * teleskop

1 * pudełko

1 * instrukcja obsługi

1 * torba do przechowywania

1 * obiektyw ściereczka do czyszczenia


Typ 2:

1 * teleskop

1 * statyw

1 * uchwyt na telefon

1 * pudełko

1 * instrukcja obsługi

1 * torba do przechowywania

1 * obiektyw ściereczka do czyszczenia

220543004;

Related Product