80x10 0 teleskop HD Zoom przenośny noktowizor Camping z statyw na telefon klip zewnętrzna kamera podróżna monokularowy.

Availability: In stock

US $4.82

Tanie i rabaty 80x10 0 teleskop HD Zoom przenośny noktowizor Camping z statyw na telefon klip zewnętrzna kamera podróżna monokularowy Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription80x10 0 teleskop HD Zoom przenośny noktowizor Camping z statyw na telefon klip zewnętrzna kamera podróżna monokularowy
Funkcja:
Zapewnia powiększenie 80x, obiektyw o średnicy 100mm i szerokie pole widzenia, dzięki czemu możesz mieć najlepsze pole widzenia w przygodach na świeżym powietrzu, bardzo odpowiednie na zewnątrz
Nadaje się do podróży, wakacji, spacerów, wędrówek, sportów cieszyć się piękną przyrodą, oglądać ptaki, oglądać rodzaje, ogólnego przeznaczenia.
Teleskop z powiększeniem jest wyposażony w BAK-4 pryzmat i wielowarstwowe soczewki powlekane, aby zapewnić doskonałą przepuszczalność światła i jasność.
Przepuszczalność światła wynosi nawet 99.5% widoczności. Wbudowana funkcja noktowizyjna o słabym oświetleniu pomaga widzieć słabe oświetlenie.

Specyfikacja:
Główny materiał: materiał kompozytowy
Kolor produktu: czarny
Rozmiar produktu: 150*50*50mm
Masa netto produktu: 400g

Uwaga:
Ze względu na inny monitor i efekt świetlny rzeczywisty kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od koloru pokazanego na zdjęciach. Dziękuję ci!
Proszę pozwolić na odchylenie pomiaru 1-2cm ze względu na pomiary ręczne.

1 x teleskop

1 x klips do telefonu komórkowego

1 x statyw ze stopu aluminium

1 x lustro tkanina do wycierania

1 x instrukcja

1 x torba

1 x lina zapobiegająca utracie205126208;

Related Product