8X20 Mini przenośny monokularowy teleskop regulowany kieszonkowy teleskop dla dorośli i dzieci lornetka HD dla Smartphone na zewnątrz.

Availability: In stock

US $8.55

Tanie i rabaty 8X20 Mini przenośny monokularowy teleskop regulowany kieszonkowy teleskop dla dorośli i dzieci lornetka HD dla Smartphone na zewnątrz Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Planets

8X20 Mini przenośny monokularowy teleskop regulowany kieszonkowy teleskop dla dorośli i dzieci lornetka HD dla Smartphone Outdoor Sports turystyka obserwacja ptaków


Cechy:

【Łatwy w użyciu】 ten teleskop jest łatwy w użyciu jedną ręką i jest idealny do szybkiego oglądania scenerii. Unikalny rogu projekt i wszystkie-metal srebrny wygląd są najpóźniej w mini lunety. Możesz również łatwo robić zdjęcia lub filmy za pomocą tego teleskopu.

【Szeroka gama aplikacji】 ten monokular kieszonkowy 8x20 z katadioptryczną konstrukcją jest potężnym narzędziem do wspinaczka górska, turystyka, jazda i wyścigi. Jest to najlepszy teleskop o dużym powiększeniu dla dorosłych i dzieci.

【Teleskop narożny o dużej mocy z pojedynczą rurą】 mały, elastyczny teleskop z pojedyncza rura. Długość to 2.7 cala, szerokość to 1.1 cala, a waga to 0.07 uncji. Powiększenie dużego obiektyw jest 8 razy. Obiektyw wykonany jest z wysokiej jakości szkła BK-7.

【Kompaktowy rozmiar】 ten mini monokular jest łatwy w użyciu jedną ręką. Możesz po prostu wsunąć się do kieszeni i zabrać ze sobą gdziekolwiek jesteś.

【Dołącz akcesoria do opakowania】 1 x zasięg monokularowy-1 x uchwyt do smartfona-1 x torba flanelowa-1 x ściereczka do czyszczenia-1 x pasek-1 x instrukcja obsługi


Jak do jes?

1. Ustaw okular w pozycji około 8mm od oczu. Proszę nie przyklejać się do okularu, aby zapobiec blokowaniu linii wzroku oczu lub rzęs, powodując czarny cień w okularze.

2. Powoli obróć okular, aby ustawić ostrość

3. Dopóki nie zobaczysz wyraźny obraz


Uwaga:

1. Proszę nie używać teleskopu do obserwacji słońca, w przeciwnym razie spowoduje to trwałe oparzenia oczu!

2. Gdy napotkasz brudne plamy na soczewce, które nie są łatwe do wycierania, możesz umieścić dwie krople alkoholu na ściereczka do czyszczenia, aby łatwo zetrzeć brud.

3. Ten teleskop nie ma funkcji noktowizyjnej, wielokrotność to 8X, odpowiednia do przenoszenia kieszeń zewnętrzna i odkrywania natury z dziećmi.

4. Ponieważ produkt jest bardzo mały i bardziej przypomina zabawkę, nie można uzyskać wyraźnego widoku dużego teleskopu podczas obserwacji, ale zrobiliśmy co w naszej mocy, proszę zrozumieć.


Dane techniczne:

[Typ]: 8x20

[Prism]: BK-7

[Kolor]: srebrny

[Waga]: 40g

[Materiał]: Metal

[Powiększenie]: 8X

[Soczewka okularu]: 12mm

[Powłoka optyczna]: FMC

[Obiektyw]: 20mm

[Rozmiar]: 75*35mm/2.95 * 1.38in

[Pole widzenia]: 282ft/1000yds


Pakiet zawiera:

1 * okular teleskopu

1 * uchwyt do smartfona

1 * pasek

1 * torba do przechowywania

1 * ściereczka do czyszczenia

1 * instrukcja obsługi

220543004;

Related Product