APEXEL HD 60X aparat telefoniczny obiektyw soczewki teleskopu Super teleobiektyw Zoom monokularowy + wysuwany statyw z pilotem do wszystkich smartfonów.

Availability: In stock

US $74.72

Tanie i rabaty APEXEL HD 60X aparat telefoniczny obiektyw soczewki teleskopu Super teleobiektyw Zoom monokularowy + wysuwany statyw z pilotem do wszystkich smartfonów Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Cechy:
1. Jest to nowo zaprojektowany wysokiej jakości optyczne 60X zoom teleskopowy obiektyw z mini statyw, spełnia swoje różne potrzeby fotografii.
2. Rozważny projekt z mocnym statywem: ten teleobiektyw z telefonem komórkowym jest również wyposażony w zrównoważony statyw, a statyw może być kijem do selfie.
Możemy umieścić telefon w wytrzymały regulowany statyw po obiektyw został przymocowany. Użyj również statywu jako mini kija do selfie
3. FMC w pełni powlekany, wyprodukowany z zaawansowanego szkła optycznego do obrazów HD.
Pasuje do większości rodzajów telefonów komórkowych, w tym iPhone XR, iPhone XS MAX,iPhone XS,iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 6/6s/6 Plus, iPhone 5, samsung GALAXY S6, S6 Edge, S5, LG i prawie wszystkie inne smartfony na rynku.
4. Zestaw obiektywów jest idealny dla wszystkich, od znajomych do rodziców.
Mieści się w kieszeni i jest łatwy w instalacji, noszeniu i przechowywaniu, robieniu zdjęć na imprezę, festiwal muzyczny, kemping, wędrówki, podróże, obserwowanie ptaków itp. i zachowaniu wszystkich wspaniałych wspomnień.

Specyfikacja:
* Powiększenie: 60X
* Materiał: optyka wielowarstwowa + stop aluminium * + tworzywo ABS
* FOV:3.3 °
* Długość: 260mm
* Konstrukcja: 8 elementów 4 grupy
* Interfejs: M17xP0.75

Pakiet zawiera:
1 x 60x soczewki teleskopu
1 x uniwersalny metalowy klips
1 x oko puchar
1 x torba do przenoszenia
1 x instrukcja obsługi
1 x ściereczka do czyszczenia
1 x pudełko na prezent
1 x statyw (opcjonalnie)


Trzy różnych zastosowań

Funkcja 1-prosty monokular
Funkcja 2-teleobiektyw ręczny
Funkcja 3-teleobiektyw ze statywem

Porównanie efektu

Szeroko kompatybilny

Zainstaluj kroki

Wyświetlacz produktu


240370324;

Related Product