APEXEL HD Dual Focus monokularowy 16x52 z noktowizorem wodoodporny teleskop o dużej mocy do polowania na zewnątrz turystyka obserwacja ptaków.

Availability: In stock

US $13.42

Tanie i rabaty APEXEL HD Dual Focus monokularowy 16x52 z noktowizorem wodoodporny teleskop o dużej mocy do polowania na zewnątrz turystyka obserwacja ptaków Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Funkcja:
【16x52 HIGH POWER magnification】 pełne powiększenie 16x i średnica soczewki obiektywu 52mm, zapewnia wyraźny i jasny obraz, ciesz się pięknem odległości. Monokularowy teleskop ma duże pole widzenia widzenia (360ft 1, 000Yds), mają najlepszy widok w swoich przygód na świeżym powietrzu, po prostu czuć się swobodnie, aby cieszyć się obserwacji ptaków, polowań, turystyka, kemping, podróże, dzikiej przyrody.
【Obrazy o wysokim kontraście i rozdzielczości】 najnowsza technologia optyki, monokularowy teleskop HD wyposażony w pryzmat BAK-4 i w pełni powlekane szkła, doskonała transmisja światła i jasność, a przepuszczalność światła sięga 99. 6%. Nasz monokular ma słabe widzenie w nocy, może pomóc ci zobaczyć słabe oświetlenie (nie widać niczego w całkowitej ciemności), zapewnia niesamowite wrażenia wizualne.
【Wodoodporny i przeciwmgielny PROOF】 ergonomiczna konstrukcja pomaga szybko i dokładnie skupić się na celu jedną ręką. Trwała gumowa zbroja z paskami sprawia, że jest wygodny w użyciu, nie uchwyt antypoślizgowy i trwała zewnętrzna ochrona dłoni. IPX7 wypełniony azotem wodoodporny z powłoką odporną na mgłę i uszczelnioną optyką o-ring zapobiega wilgoci, kurzu i gruzu, aby zachować czystość przez cały czas.
【Krystalicznie czysty widok】 w przypadku podwójnego ogniskowania, wysokiej przepuszczalności światła, luneta ostrości może zapewnić jaśniejsze i bardziej kontrastowe obrazy. Muszla oczna może być skręcona, aby głęboko skupić się na widoku, a następnie dostosować regulację ostrości i regulację zoomu, aż widok stanie się wyraźny.

Specyfikacja:
Powiększenie: 16x
Pole widzenia: 66M/ 1000M
System pryzmatu: na dachu
Źrenica wyjściowa: 5.2mm
Średnica szkła okularowe: 18.5mm
Obiektyw o średnicy: 52mm
Rozmiar monokularowy: 160*52mm
Kolor: czarny
Waga: 350g

Pakiet zawiera:
1 x monokular
1 x torba do przenoszenia
1 x szyjnych
1 x ściereczka do soczewek
1 x instrukcja obsługi

Wskazówka:
Jest to rodzaj niski poziom światła luneta noktowizyjna, co oznacza, że może być używany do widzenia w nocy z niektórych światło, ale nie może być używany do całkowicie pitch-ciemna noc wizji.

Duże pole widzenia nie jest przygnębione

Wodoodporna funkcja

Jak używać?

Wyświetlanie wykresu porównawczego efektu różnych powłok

Wysoki mnożnik ma dłuższy zasięg widzenia

W tym samym stanie oświetlenia do oglądania

Szeroki kąt widzenia

Otwarty widok, wygodniejsze oglądanie


240370324;

Related Product