Celestron 127SLT 127mm przysłona F/12 maksutov-cassegrain GoTo Professional 1000X astronomiczny komputerowy teleskop.

Availability: In stock

US $816.10

Tanie i rabaty Celestron 127SLT 127mm przysłona F/12 maksutov-cassegrain GoTo Professional 1000X astronomiczny komputerowy teleskop Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Konstrukcja optyczna: maksutov-cassegrain
Kaliber: 127mm
Ogniskowa: 1500mm
Skupić się stosunek: F12
Okular 1: 25mm (60 razy)
Okular 2: 9mm (167 razy)
Finder Mirror: czerwona kropka Finder
Zenith mirror: 1.25 cala
Przewóz: teodolit napędzany silnikiem
Taca na akcesoria: quick release bez narzędzi
Statyw: stal 1.25 cala
Najwyższe skuteczne powiększenie: 300 razy
Minimalne efektywne powiększenie: 18 razy
Wielkość graniczna: 13. Wielkość
Rozdzielczość (limit Rayleigh): 1.1 arcsec
Rozdzielczość (limit Dow): 0.91 arcsec
Moc koncentracji: 329 razy (w stosunku do ludzkich oczu)
Pole widzenia: 0.83 stopni (standardowy okular 1)
Liniowe pole widzenia: 13 metrów/1000 jardów
Powłoka: pełna powłoka
Prędkość obrotowa: 9 rodzajów
Prędkość śledzenia: prędkość gwiazdy, prędkość słońca, prędkość księżyca
Tryb śledzenia: teodolit, równikowy (półkula północna), równikowy (półkula południowa)
Tryb kalibracji: kalibracja nieba, automatyczna kalibracja dwugwiazdkowa, kalibracja jednogwiazdkowa, kalibracja dwugwiazdkowa, kalibracja ciała niebieskiego układu słonecznego
Komputerowy kontroler ręczny: w pełni skomputeryzowany i możliwy do aktualizacji
Bazy danych: 4000 cele
GPS: opcjonalne akcesorium GPS SkySync (93969)

Komputerowy teleskop lokalizujący gwiazdy: Celestron NexStar 127SLT to komputerowy teleskop, który oferuje bazę danych ponad 40,000 gwiazd, galaktyk, mgławic i innych. Teleskop lokalizuje twój obiekt z dokładną dokładnością i śledzi go.
Kompaktowy i przenośny: ten teleskop dla dorosłych i dzieci do wykorzystania razem jest idealny na weekendowe wycieczki kempingowe lub wycieczki do miejsc ciemnego nieba. Kompaktowy współczynnik kształtu ułatwia transport i montaż w dowolnym miejscu.
Maksutov-cassegrain konstrukcja optyczna: NexStar 127SLT jest drugim co do wielkości w rodzinie SLT. Otwór 127mm zbiera wystarczającą ilość światła, aby zobaczyć nasz układ słoneczny i poza nim. Zobacz pierścienie saturna, pasma chmur jowisza i księżyc w genialnych szczegółach.
Szybka konfiguracja z skyalign: zastrzeżona procedura SkyAlign Celestron jest gotowa do obserwacji w ciągu kilku minut. Po prostu wyśrodkuj dowolne trzy jasne obiekty w okularze, a NexStar SLT wyrównuje się do nocne niebo, gotowe do zlokalizowania tysięcy obiektów.
Bonusowe oprogramowanie do gwiaździstej nocy: skomputeryzowany teleskop NexStar 127SLT zawiera bezpłatne pobieranie jednego z najlepszych programów astronomii dla konsumentów do interaktywnej symulacji nieba.
Bezkonkurencyjna gwarancja i obsługa klienta: kupuj z ufnością od światowej marki #1 telescope, z siedzibą w kalifornii od 1960 roku. Otrzymasz również dwuletnią gwarancję i nieograniczony dostęp do pomocy technicznej od naszego zespołu ekspertów z usa.


251775016;

Related Product