Dzieci monokularowy teleskop teleskop astronomiczny Stargazing monokularowy ze statywem użyj na eksperyment naukowy symuluj/Camping.

Availability: In stock

US $19.43

Tanie i rabaty Dzieci monokularowy teleskop teleskop astronomiczny Stargazing monokularowy ze statywem użyj na eksperyment naukowy symuluj/Camping Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Cechy:Jest to mały refrakcyjny teleskop astronomiczny, który nie zajmuje miejsca i jest odpowiedni dla początkujących.Jest wyposażony w 3 okulary o różnych powiększeniach. Pozwala swobodnie dopasowywać i obserwować obiekty o różnych odległościach i rozmiarach.Umiarkowany rozmiar, łatwy do przenoszenia i prosty w obsłudze.Soczewka ma anty-kosmiczną warstwę promienia i anty-niebieską warstwę światła, która może chronić oczy dzieci przed uszkodzeniem. Jakość produktu jest dobry, a standardowe szklana soczewka optyczna jest nie łatwo złamać.Dla studentów, dzieci i innych nowicjuszy najlepszym wyborem są odpowiednie powiększenie, proste funkcje i łatwe w obsłudze operacje.Specyfikacja:Nazwa: profesjonalny teleskop dla dzieci o wysokiej rozdzielczościMateriał: ze stopu aluminiumKolor: srebrny/czerwony/szaryTeleskop kolorowy: długość: 47.5cmUchwyt obrotowy: L: 32.5cmPakiet zawiera: 1 * lornetkiUwaga:1. Ze względu na wpływ wielu czynników, takich jak jasność wyświetlacza i jasność światła, rzeczywisty kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od obrazu wyświetlanego na stronie internetowej.2. Proszę pozwolić, aby dane miały niewielkie odchylenie od ręcznego pomiaru.

248149311;

Related Product