10-30X High Power monokularowy teleskop polowanie Camping Solo teleskop 3000M lornetki słabe oświetlenie noktowizor okular.

Availability: In stock

US $12.34

Tanie i rabaty 10-30X High Power monokularowy teleskop polowanie Camping Solo teleskop 3000M lornetki słabe oświetlenie noktowizor okular Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Funkcja:

* Powiększenie o dużej mocy 1.10-30x40. Ulepszone powiększenie 10X do 30X zapewnia szersze, wyraźniejsze i jaśniejsze sceny w twoich oczach. Dostosuj powiększenie tego monokularu zoom w zależności od potrzeb, da ci wizualną wierność, aby zobaczyć wspaniały świat.

* 2. Niesamowite krystalicznie czyste widoki. HD okulary optyczne z najwyższej jakości w pełni wielokrotnie powlekane wszystkie szkła do okularów i BaK-4 pryzmaty upewnić się, że, aby cieszyć się żywe i sensowne życie, gdy jesteś na zewnątrz, obserwowanie ptaków ponad milion osób powiedziało w zeszłym miesiącu, że, zwiedzania, polowań, itp.

* 3. Wodoodporny i solidny-codzienny wodoodporny korpus z wykończeniem pokryte gumą zapewnia odporność na wstrząsy i mocny, wygodny uchwyt, trwały i przenośny na zewnątrz, nawet odpowiedni do wrogiego środowiska.

* 4. Wszechstronny w użyciu i bez ryzyka: idealny do podróży, polowań na dzikie zwierzęta, biwakowania, wędrówek, wędkarstwa, wspinaczki, pływania łódką, golfa, koncertów, obserwacji ptaków, strzelania do celu i zajęcia na świeżym powietrzu itp.

* 5. Jest to również najlepszy prezent na boże narodzenie dla dorosłych, dzieci, dzieci.


Dane techniczne:

Materiał: metal i szkło BAK4

Razy: 10X-30X

Średnica celu: 40mm

Średnica okularu: 13mm

Odległość: 0.2-5000 metrów

FOV: 2-3.5 stopni

Rozmiar: L121-211mm * D32mm


Zawartość opakowania:

1 * teleskop

1 * torba

1 * ściereczka do soczewek

240600232;

Related Product