MiLESEEY HD widzenie nocne z wykorzystaniem podczerwieni urządzenie podwójnego zastosowania aparat jednookularowy 5X cyfrowy teleskop z powiększeniem do polowania na zewnątrz podróży Dropship.

Availability: In stock

CHF 85.09

Tanie i rabaty MiLESEEY HD widzenie nocne z wykorzystaniem podczerwieni urządzenie podwójnego zastosowania aparat jednookularowy 5X cyfrowy teleskop z powiększeniem do polowania na zewnątrz podróży Dropship Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

MiLESEEY HD luneta noktowizyjna kamera termowizyjna NV20 do kamery lornetka na polowania na zewnątrz profesjonalne polowanie i sprzęt

Mileseey NV20 serii jest noktowizor urządzenie do obserwacji obiektów w ciemności lub słabe oświetlenie. Jest to najlepsze narzędzie pomocnicze dla ludzkiego wzrokuRozszerzenie i jest precyzyjnym instrumentem fotoelektrycznym do obserwacji celów w nocy, takich jak polowanie, odkrywanie jaskiń itp.


Okular 1.35mm, regulowany okular ± 5D
;2. Powiększenie: powiększenie 5x-optyczne; 8-elektroniczne powiększenie
;3. Zasięg: słabe oświetlenie odległość obserwacji jest nieskończona i może osiągnąć 200 metrów w pełnej ciemności;4. Dzień i noc podwójnego zastosowania, swobodnie regulować jasność na trzy poziomy
;5. Aparat: fotografowanie, nagrywanie wideo, odtwarzanie wideo, ustawienie czasu, nagrywanie w każdej chwili
;6. Akumulator: akumulator litowy 2000mA
;7. Podłącz do komputera: za pomocą kabla USB/karty TF;

223387712;

Related Product