Monokularowy teleskop 4K 10-300X40mm lornetka Super Zoom monokularowy statyw FMC bardzo wysoka przepuszczalność oświetlenie na polowanie noc.

Availability: In stock

US $27.66

Tanie i rabaty Monokularowy teleskop 4K 10-300X40mm lornetka Super Zoom monokularowy statyw FMC bardzo wysoka przepuszczalność oświetlenie na polowanie noc Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Uwaga:

Jeśli nie wiesz, jak zainstalować teleskop, skontaktuj się ze mną, wyślę ci film instalacyjny lub możesz sprawdzić naszą listę również wideo instalacyjne, dziękuję.


Pakiet zawiera


Standardowy pakiet

1x 10-300X40mm monokularowy

1x worek do przechowywania

1x okular i osłony ochronne obiektywu

1x ściereczka do czyszczenia

1x paski

Luksusowy pakiet

1x 10-300X40mm monokularowy

1x Adapter do smartfona

1x wysuwany statyw

1x worek do przechowywania

1x okular i osłony ochronne obiektywu

1x przenośna lina

1x paski

* Powiększenie: 10-300X

* Typ pryzmatu: BAK-S1

* Powłoka na obiektyw: FMC

* System pryzmatyczny: pryzmat BAK-S1

* Pole widzenia: 360ft/1000yds

* Waga monokularu: 0.66 funtów* Celem tego badania jest osiągnięcie maksymalnego powiększenia przy najmniejszej skutecznej aperturze przy jednoczesnym zapewnieniu strumienia świetlnego i kąta rozdzielczości teleskopu.

* Ten teleskop jest pierwszą próbą użycia technologii nano-trawienia, technologii nano-macierzy, mezoporowatej technologii montażu, technologii mozaiki cienkowarstwowej i materiałów nanooptycznych, aby uzyskać błąd płaskościObiektyw dotrzeć do 10nm.

* Strumień świetlny osiąga30 razyTo zwykłe teleskopy o tej samej średnicy. W rezolucji kąt jest47 razyTo zwykłe teleskopy o tej samej średnicy.

* Maksymalne powiększenie osiągnięte300 razy. Jest to pierwszy monokular, który osiąga to powiększenie i wyrazistość na tak małej skali.


Raport akademicki teleskopuUltralekkie systemy optyczne z wykorzystaniem nanowarstwowych syntetyzowanych materiałów

Jeśli nie ma przeszkód terenowych, można go używać do łatwego obserwowania ludzi lub rzeczy z kilometrów.

Funkcja noktowizyjna pozwala używać go normalnie w nocy.

Włącz automatyczne ustawianie ostrości i rozmycie funkcji tła, aby skupić się na obserwowaniu osoby lub rzeczy, które musisz obserwować.

Teleskopowy system przeciwwstrząsowy i specjalny statyw 3D żyroskop sprawiają, że pole widzenia teleskopu jest bardzo stabilne, gdy osiąga powiększenie setki razy. Jego wydajność jest lepsza niż większość teleskopów z setkami dolarów.

Powłoka wykonana jest ze stopu tytanu o wyższej wytrzymałości właściwej i waży tylko 1.1 funtów. Po cofnięciu długość wynosi tylko 7.87 cala i można go łatwo umieścić w plecaku lub kieszeni podczas polowania, podróży lub biwakowania.

Wodoodporna, pyłoszczelna i odporna na wstrząsy konstrukcja: wodoodporna wypełniona azotemIUszczelniony o-ringOptyka zapobiega wilgoci, kurzu i gruzu i zapewnia żywą wodoodporność.

Idealny dla entuzjastów outdooru i odkrywców dzikiej przyrody:Podręczny i niezbędny do obserwacji ptaków, dzikich zwierząt, polowań, wędrówek, wspinaczki górskiej, biwakowania, nadzoru i podróżowania

Kompatybilny telefon komórkowy: iphone'a 11 /11 Pro/11 Pro Max /XS /XS Max /XR/X/8 plus/8 /7plus /7 /6 / 6s /6plus/5/5s/4s/SE, samsung GALAXY S10,S10 +,S9, S9 +, S8, S6, S6 Edge, S5 , Note, LG, HTV, Sony i prawie wszystkie inne smartfony na rynku.

Klienta, mastercard, diners club), paypal, przedpłata lub przelew natychmiastowy pytania i odpowiedziPytanie:Czy ten monokular jest dobry dla kogoś, kto musi zobaczyć duża odległość?
Odpowiedzi: Wiem, że łatwiej mi się skupić I jest jaśniejszy widok niż używanie lornetki. Jest tylko jedno okno widzenia w porównaniu z próbą uzyskania dwóch oczu, aby połączyć dwa okna widzenia w jeden widok. Używam tego tylko I nie będę już zawracać sobie głowy lornetką, ponieważ oferuje szybką pojedyncza głowica widzenia.Pytanie: czy to pasuje do IPhone X?Odpowiedzi: Tak, nadaje się do większości smartfonów, takich jak IPhone / Samsung / HuaWei itp. wystarczy wyregulować obiektyw telefonu do teleskopu i wyregulować kąt.Pytanie: czy można go używać bez telefonu?Podobnie jak inne teleskopy, można go używać z oczami przez okulary. Rolą telefonu komórkowego jest fotografowanie i nagrywanie.


247762797;

Related Product