SVBONY SV28 teleskop 25-75x7 0 luneta monocle mocna lornetka Bak4 Prism FMC obiektyw wodoodporny ze statywem do polowania.

Availability: In stock

US $51.63

Tanie i rabaty SVBONY SV28 teleskop 25-75x7 0 luneta monocle mocna lornetka Bak4 Prism FMC obiektyw wodoodporny ze statywem do polowania Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Zobaczyć wyraźniej cel szczegóły

Nadaje się do precyzyjnego fotografowania w odległości 30-70 metrów

Nie tylko możesz przeprowadzić serię obserwacji życia, możesz również użyć go do polowania lub strzelania do celu!


Możesz uzyskać dobre wrażenia wizualne w zakresie fotografowania 30-70 jardów

Kiedy obserwujesz cel strzelania, powiększenie 40x ułatwi uzyskanie wyraźnych szczegółów celu

Jeśli nie masz luneta w domu, to naprawdę szkoda

SV28 25-75x7 0mm luneta może pomóc ci znaleźć więcej interesujących rzeczy wokół ciebie, łatwo pożegnać się z nudnym czasem:


Wcześnie rano:

Umieść SV28 luneta przy oknie; Obserwuj wczesne jedzenie ptaków, piękna sceneria pod słońcem


W południe:

Umieść SV28 luneta na balkonie lub podwórku, odkryj z dziećmi i rodziną

W godzinach wieczornych:

Oglądanie nocne niebo będzie również dobrym wyborem, nie musisz potrzebować profesjonalnego teleskop astronomiczny, możesz również oglądać szczegóły księżyca z rodziną

Cechy:

25-75x zoom: SV28 luneta jest łatwy do ustawiania ostrości i zmiany powiększenia, łatwo skonfigurować, patrząc na ptaki i scenerii. Świetna luneta dla początkujących i początkujących.

70mm duży obiektyw obiektu: mocniejsza zdolność zbierania światła, rura 70mm pozwala na mnóstwo światła i przyzwoity widok celu po ustawieniu, wysuwana osłona przeciwsłoneczna zbudowana na głównej lufie, aby zmniejszyć odblaski.

IP65 wodoodporny: można uniknąć nagłych zmian środowiskowych w celu uszkodzenia SV28 luneta. Wykończenie wykonane jest z bezszwowego antypoślizgowego materiału, więc nie ma wrażenia, że wyślizgnie się z rąk, jeśli jest mokro.

Zawiera przenośny statyw teleskopowy: statyw teleskopowy jest idealny do wykrywania zasięgu. Przejściówka do telefonu ułatwia udostępnianie filmów i zdjęć.

Lekka i przenośna waga: bardzo nadaje się do przenoszenia podczas wychodzenia na obserwację, można ją również łatwo włożyć do samochodu do użytku w rodzinnym kempingu.

Specyfikacja:

1. Nazwa marki: SVBONY
2. Rodzaj produktu: kątowe lunety celownicze
3. Powiększenie: 25x-75x
4. Szkło pryzmatyczne: Bak4
5. Obiektyw o średnicy: 70mm
6. Średnica okularu: 15mm
7. Typ pryzmatu: Porro
8. Powłoka soczewki: FMC
9. Pole widzenia: 64-43 ft/1000 jardów
10. Wyjście Relief: 16-14mm
11. Typ miseczki: złożyć
12. Zamknij odległość ogniskowania: 8m
13. Wodoodporny: tak (IP65)
14.Fogproof: tak
15. Waga netto: 910g /32.12 uncji
16. Wymiary: 360x92x145mm

70mm duży obiektyw: potężna zdolność zbierania światłaZmienna maginifikacja zapewnia więcej szczegółów na temat obserwacji celów zewnętrznych od 25x do 75xPryzmat BAK4 zwiększa przepuszczalność światłaZmniejsz utratę światła: przywróć najbardziej realistyczne szczegóły obrazu krawędziObiektyw FMC: pozwól, aby więcej światła wchodziło w obiektyw i zmniejszyło światło odbiteWodoodporny i przeciwmgielny: łatwo radzi sobie z codziennym środowiskiem obserwacyjnymSkutecznie przedłużyć żywotność SV28 lunety celowniczeZmniejsza odblaski i chroni obiektyw przed zarysowaniem, uszkodzeniem i deszczemGłównie do celu, a także może być używany do obserwacji ptaków, oglądania scenerii i prosty księżyc oglądaniaKlienta prawdziwe strzały229869153;

Related Product