Teleskop astronomiczny z 3 okularami podwójnego zastosowania eksperyment naukowy monokularowy teleskop do obserwacji gwiazd.

Availability: In stock

US $20.17

Tanie i rabaty Teleskop astronomiczny z 3 okularami podwójnego zastosowania eksperyment naukowy monokularowy teleskop do obserwacji gwiazd Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

HD duże powiększenie profesjonalny teleskop astronomiczny dzieci studenci podwójnego zastosowania eksperyment naukowy monokularowy Stargazing lornetki pomoce nauczycielskie sprzęt
Funkcja:
Jest to mały, oszczędzający miejsce teleskop refrakcyjny dla początkujących.
Wyposażony w 3 okulary o różnych powiększeniach. Pozwala swobodnie dopasowywać i obserwować obiekty o różnych odległościach i rozmiarach.
Średni rozmiar, łatwy do przenoszenia i łatwy w obsłudze.
Soczewka ma powłokę anty-kosmiczną i powłokę anty-niebieską, aby chronić oczy dzieci przed uszkodzeniem. Dobra jakość produktu, standardowe szklana soczewka optyczna jest nie łatwo złamać.
Dla początkujących, takich jak studenci i dzieci, najlepszym wyborem są odpowiednie powiększenie, prosta funkcja i łatwa obsługa.

Specyfikacja:
Materiał: stop
Kolor: czerwony, srebrny
Waga: 450g
Teleskop: L: 47.5cm/18,7 cala
Obrotowy wspornik: L: 32.5cm/12,8 cala

Uwaga:
Ze względu na inny monitor i efekt świetlny rzeczywisty kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od koloru pokazanego na zdjęciach. Dziękuję ci!
Proszę pozwolić na odchylenie pomiaru 1-2cm ze względu na pomiary ręczne.1 X teleskop astronomiczny
252614465;

Related Product